RingDing.cz
E-shop: retro - skútry - móda - styl

akce & novinky

Cinki link a je tu Ring Ding!!!

Milda RingDing (klikněte pro zvětšení) RING DING JE TADY!
Přišel na svět v plné síle, s písní na rtech a trochou humoru po kapsách.

Vespa & Retro shop trochu jinak!
Vyjímečné věci si žádají vyjímečný e-shop.

Na stránkách musí být i nějaká ta švanda, proto tu máme tlačítka styl, facebook (fejsbúk) a podobný vychytávečky. Tady tvrdí muziku ska/reggae, styl, pohodička a hlavně Vespa.

Takže be (bí) RingDing.
RINGDINDINGDINGDING tě pic!

Jak to děláme na Ringding.cz?

Jak to děláme?

 

Jsme především nadšenci do Vesp - já a moje krásná žena. Vespa je pro nás vším, koníčkem, životním stylem a nejlepší zábavou. Vespa nás dala dohromady. Všude u nás doma najdete plakáty Vesp a různých detailů s Vespou, dokonce i naše dcera má Vespu a to teprve brzy začne chodit. Naše nadšení chceme sdílet s Vámi, našimi kamarády, zákazníky. Jelikož je to hlavně koníček, tudíž ho děláme mimo naši standardní práci, máme i nějaké mouchy, sem tam nesedí skladová dostupnost, sem tam by něco mohlo být hezčí, mohlo by být několik způsobů dodání atd atd. Na vše myslíme a na všem pracujeme a dříve nebo později to vyřešíme.

 

Chceme, aby jste věděli, že hlavně děláme vše s láskou, s láskou k Vám a láskou k Vespě.  Promiňte nám proto drobnosti a mějte nás rádi, jako máme rádi my Vás. Proto klidně napište, když budete cokoliv potřebovat, budeme na Vás milí a dohodneme se.

 

Ceny máme jaké máme - pokud nás budete mít rádi, věříme, že budeme schopni Vám toho za uvedenou cenu nabídnout více. Jen ještě musíme chvilku vydržet než přemluvíme dodavatele :)

 

Přejme Ringding.cz ať se mu daří. Víme, že bez Vás to nejde. Děkujeme tedy za přízeň milí kamarádi a zákazníci. Určitě půjdeme vpřed a vy to uvidíte. Hezký den a (s)mějte se.

 

Milan - ringding.cz

home

RDD na Facebooku
Přidej se k naším fanouškům
KONTAKT
Nenašli jste, co hledáte? Napište nám!
Váš vzkaz
Jméno
E-mail
 
 
Copyright © 2010  ·  RingDing.cz - E-shop: retro - skútry - móda - styl - Vespa  ·  Všechna práva vyhrazena
Robert Sedlák  -  Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz